GAMISPORT: sport slevyvýprodej % Reebok

a1sport.cz » Doplňky výživy » Energie » Salutem Enzymax R 60 cps., bls

Salutem Enzymax R 60 cps., bls

Komplexní ochrana a regenerace buněk. .. více

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 3 dnů

Cena vč. DPH699

Komplexní ochrana a regenerace buněk.

Na trh přichází unikátní přípravek Enzymax, který v sobě skrývá mnoho výhod. Už nemusíte polykat velké množství tablet s enzymy. U přípravku Enzymax R stačí užívat pouze 2 kapsle denně, a navíc za výhodnou cenu. Enzymax R je vhodné užívat pro podporu normálních imunitních funkcí2, např. v období po operaci či úraze. Vyzkoušejte tyto moderní enzymy. Doporučujeme!

Proč užívat Enzymax:

-    Dávkování: jen 2 kapsle denně
-    Moderní fermentační metoda výroby – fungální enzymy jsou odolné vůči žaludečním kyselinám a lépe se vstřebávají do organismu
-    Složení je založené na posledních poznatcích moderní vědy
-    Obsahuje pouze fungální a rostlinné enzymy – vhodný i pro vegany a vegetariány
-    Výhodná cena

Enzymax R je komplexním enzymatickým přípravkem, který využívá nejmodernější technologie získávání enzymů. Základem složení je společné působení fungálních lipolytických a proteolytických enzymů. Tyto enzymy se získávají moderní fermentační technologií, jejíž výsledkem jsou enzymy vysoce odolné vůči žaludečním kyselinám. Přípravek Enzymax je navíc doplněn i o rostlinné enzymy papain a bromelain, které vhodně doplňují celkovou škálu potřebných enzymů. Obsažený vitamin B6 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání1. Ženšen přispívá k normální činnosti imunitního systému2. Pomáhá proti únavě a podporuje vitalitu1. Enzymax neobsahuje látky živočišného původu, je tedy vhodný i pro vegany a vegetariány.

1ženšen pomáhá proti únavě a pomáhá podporovat vitalitu, vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
2ženšen přispívá k přirozené obranyschopnosti a k řádnému fungování imunitního systému, vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního systému

Složení: proteázy, lipázy, hesperidin/hesperidín, hypromellosa/hypromelóza, extr. ženšen, papain/papaín, bromelain, protispékavá/protihrudkujúca látka (stearan hořečnatý/horečnatý), pyridoxal 5-fosfát, kapsle/kapsula (HPMC DR, barvivo bílá/ farbivo biela)

Přípravek je balen do speciálních kapslí, bez zbytečných vedlejších látek. Kapsle HPMC DR je vhodná i pro vegetariány (rostlinná želatina) a především zajišťuje žádoucí zpožděné uvolňování obsažených látek.

Dávkování: 2 kapsle denně, nejlépe 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer, vždy minimálně 30 min. před jídlem, případně 2 kapsle ráno před prvním jídlem. V 1. týdnu užívání doporučujeme zvýšit dávku na 2x 2 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny (alespoň ⅓ l).
Upozornění:  Přípravek není určen dětem do 12 let. Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek  není určen jako náhrada pestré stravy.  Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC. 

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na spodní straně obalu (EXP). 

Vyrobeno v České republice

doba expedice: do 3 dnů

více značky Salutem

Kontakt

A1SPORT
Koperníkova 1158
739 61
Třinec

telefon: +420 604 700 210
mobil: +420 604 700 210
email: obchod@a1sport.cz

GoPay Logo