GAMISPORT: sport slevyvýprodej % Reebok

Kolekce Adidas

Jak a kde to všechno začalo...

V prádelně ve 20. letech 20. století. Vlastní sportovní boty začal vyrábět v prádelně své matky Adolf Dassler. Stalo se tak poblíž Norimberku v Německu. V roce 1924 se k němu připojil jeho bratr Rudi a založili tak firmu Továrna na obuv bratrů Dasslerových. Řídili se přitom principy:

  • vyrobit nejlepší obuv pro požadavky daného sportu 
  • chránit sportovce před zraněním 
  • vytvořit odolný výrobek. 

Tato idea provází firmu Adidas po celou dobu.

Úspěchy značky Adidas

  • V roce 1928 byla speciální obuv "Dassler" úspěšně představena na olympiádě v Amsterdamu. 
  • Ve 40. letech byla ukončena spolupráce bratří - Rudi zakládá značku Puma, Adi značku Adidas.
  • Také Češi excelují v botách Adidas. V roce 1952 získal tři zlaté medaile v botách Adidas Emil Zátopek.
  • A pak začali vyrábět také míče a následoval další úspěch. Od roku 1970 je Adidas oficiálním dodavatelem míčů na každém mistrovství světa ve fotbale.

 

KOLEKCE ADIDAS - tradice, kvalita, originalita

  • ADIDAS ORIGINALS

Tato kolekce je primárně zaměřena na módu a originální styl. V této kolekci se odráží nejnovější módní trendy. Oblečení a obuv Originals je označeno logem trojlístku. U nás najdete z této kolekce originální a jedinečné boty, mikiny, bundy, sportovní kalhotytrička a tílka, šortky a tříčtvrteční kalhoty a také kšiltovky. Kromě oblečení a obuvi nabízíme z této kolekce rovněž batohy, sportovní tašky a dámské kabelky.

  • ADIDAS PERFORMANCE

Produkty této kolekce jsou zaměřeny na volný čas a nejrůznější druhy sportů. Přitom na prvním místě pro značku Adidas je vývoj a inovace technologií. Svými produkty Adidas pomáhá sportovcům dosahovat lepších výsledků a neustále překonávat vlastní i světové rekordy. Protože sportovcem se člověk nestane přes noc, ale dlouhodobým a vytrvalým tréninkem a nejlépe od útlého dětství - myslí adidas i na děti, pro které vyrábí oblečení, obuv (také kopačky) atd. U nás z této kolekce najdete plně funkční oblečení a obuv:

Adidas Running 

Správná běžecká obuv by měla být lehká, stejně tak běžecké oblečení by mělo být co nejlehčí. Každý gram navíc je pro běžce zbytečnou zátěží. To firma Adidas moc dobře ví, a proto klade velký důraz na nové technologie. Boty a textil Adidas Running oblékají ti nejlepší sportovci při závodech. Běžecké oblečení Adidas pomáhá ochlazovat a odvětrávat potřebné části těla. 

BĚH: Response, Supernova, AdiZERO, AdiSTAR 

 

Adidas Outdoor

Zaměřuje se na oblečení do hor, na oblečení pro trekking a hiking a outdoorové oblečení vhodné do vody a pro vodní sporty. Oblečení Outdoor je lehké, odvádí pot ve formě páry, ochlazuje, chrání před vnějšími vlivy, pomáhá udržovat teplo. Outdoor boty jsou odolné, prodyšné, voděodolné a mají moderní sportovní vzhled.

OUTDOOR: Terrex, Hiking

 

Adidas Fotball

Oblečení, obuv a další doplňky na fotbal (chrániče, rukavice, míče atd.) jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou funkční a odolné. Najdete zde jak nejnovější kolekce, tak také tradiční modely.
 Nejlepší čeští i světoví fotbalisté hrají v kopačkách Adidas a v dresech a sportovním oblečení Adidas. Pro kvalitní výkon je důležité kvalitní oblečení a obuv.

Oblečení a obuv na TENIS: Basic, Adipure

Kolekce Performance nabízí i mnoho dalšího - např. sportovní tašky, kabelky a peněženky Performance 

Adidas v současnosti

V současnosti má firma Adidas přes 47 000 produktů. Je druhým největším výrobcem sportovního zboží na světě a stále zdokonaluje své výrobky. 

Kontakt

A1SPORT
Koperníkova 1158
739 61
Třinec

telefon: +420 604 700 210
mobil: +420 604 700 210
email: obchod@a1sport.cz

GoPay Logo